WYNIKI TURNIEJU KOBIET

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA KOBIET

1. Olejnik Anna Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
2. Niziurska Agata Uniwersytet Śląski w Katowicach
3. Rosiak Adrianna Politechnika Łódzka
4. Rosiak Ewelina Politechnika Łódzka

1. Skupień Patrycja Uniwersytet Łódzki
2. Nocula Joanna Uniwersytet Rzeszowski
3. Lechniak Antonina Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
3. Witasik Agnieszka Uniwersytet Śląski w Katowicach
5. Borkowska Natalia Politechnika Łódzka
5. Biernacka Ewelina Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
7. Ryfka Martyna Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
7. Siedlich Kinga Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
9. Ilevych Yuliia Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

1. Walkowiak Anna Politechnika Poznańska
2. Język Monika Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
3. Łukasiak Marta Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3. Krawczyk Weronika Uniwersytet Opolski
5. Krawczyk Anita Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
5. Giec Magdalena Politechnika Śląska w Gliwicach
7. Draczyńska Anna Uniwersytet Warszawski
7. Gos Karolina Uniwersytet Warszawski
9. Drozdziecka Maria Politechnika Gdańska
9. Łocik Gabriela Warszawski Uniwersytet Medyczny
9. Mickiewicz Emanuela Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
9. Wodarczyk Monika Uniwersytet Śląski w Katowicach
13. Chmielarz Alicja Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
13. Matykiewicz Julia Politechnika Wrocławska
13. Siłuszyk Emilia Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
13. Świetlicka Aleksandra Uniwersytet Śląski w Katowicach

1. Komarek Zuzanna Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
2. Dobrowolska Martyna Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
3. Kuczera Wioletta Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Milej Joanna Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu
5. Kasza Katarzyna Politechnika Warszawska
5. Wójcik Zuzanna Uniwersytet Medyczny w Łodzi
7. Kożuchowska Karolina Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
7. Dudek Dominika Uniwersytet Warszawski
9. Grubska Ewelina Politechnika Śląska w Gliwicach
9. Jagiełło Anna Uniwersytet Łódzki
9. Tomaszewska Kaja Politechnika Poznańska
13. Janik Nikola Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
13. Mielczarek Dominika Politechnika Łódzka
13. Rybacka Zuzanna Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
13. Wieczorek Amanda Politechnika Śląska w Gliwicach

1. Miller Karolina Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2. Lickun Sandra Uniwersytet Warszawski
3. Kulik Barbara Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3. Fałtynowicz Barbara SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
5. Aniszewska Marta Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
5. Sitko Justyna Uniwersytet Śląski w Katowicach
7. Zając Alicja Politechnika Wrocławska
7. Marciniak Wiktoria Uniwersytet Śląski w Katowicach
9. Dymek Marta Uniwersytet Warszawski
9. Niepsuj Katarzyna Politechnika Łódzka
9. Prządka Ewa Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Lublinie
9. Wypych Iza Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Lublinie
13. Dworzyńska Zuzanna Politechnika Poznańska
13. Kabata Klaudia Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
13. Paszyn Joanna Warszawski Uniwersytet Medyczny
13. Szczepanik Sylwia Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Lublinie

1. Śliwa Justyna Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
2. Bączek Maria Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3. Tymann Daria Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Jaśkiewicz Julia Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
5. Głaska-Zielińska Klaudia Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
5. Gołąb Justyna Uniwersytet Śląski w Katowicach
7. Dzwolak Ewa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
7. Haberka Karolina Uniwersytet Śląski w Katowicach
9. Kaszuba Dominika Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

1. Załęczna Anna Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
2. Gzowska Emilia Politechnika Łódzka
3. Lis Wiktoria Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Piskunovich Aryna Uniwersytet Medyczny w Łodzi
5. Madajewska Katarzyna Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
5. Stargała Klaudia Uniwersytet Śląski w Katowicach
7. Dominik Ilona Politechnika Łódzka
7. Gzowska Aleksandra Politechnika Łódzka