WYNIKI TURNIEJU MĘŻCZYZN

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN

1. Śmiegel Szymon Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
2. Wójcik Konrad Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
3. Grzywacz Dominik Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Barczyk Wiktor Politechnika Śląska W Gliwicach
5. Kantyka Bartłomiej Politechnika Łódzka
5. Piwowarski Karol Warszawski Uniwersytet Medyczne
7. Korzeniewski Kacper Politechnika Warszawska
7. Grabarczyk Ignacy Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
9. Shchupak Orest Uniwersytet Śląski w Katowicach
9. Skrzat Rafał Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

1. Jasiński Szymon Uniwersytet Warszawski
2. Kotlewski Michał Politechnika Warszawska
3. Łoziak Patryk Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Litwin Przemysław Politechnika Wrocławska
5. Skocz Sławomir Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
5. Gendera Michał Politechnika Poznańska
7. Stodolak Paweł Politechnika Rzeszowska
7. Oniszczuk Wojciech Politechnika Wrocławska
9. Bora Konrad Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
9. Horetsskyi Yaroslav Politechnika Łódzka
9. Sokół Jakub Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
9. Wróbel Jakub Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
13. Kubisztal Przemysław Politechnika Krakowska
13. Soja Michał Politechnika Gdańska
13. Sołtys Kamil Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

1. Morka Ksawery Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
2. Salisz Mateusz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Czerniawski Tomasz Politechnika Warszawska
3. Stecki Jędrzej Politechnika Warszawska
5. Walczyk Patryk Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
5. Terlecki Rafał Politechnika Białostocka
7. Kubicki Patryk Politechnika Śląska w Gliwicach
7. Skulik Przemysław Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
9. Karaś Bartosz Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
9. Kowalski Jakub Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
9. Łagosz Przemysław Politechnika Gdańska
9. Rakowiecki Marcin Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
13. Janur Dominik Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
13. Mazur Radosław Politechnika Poznańska
13. Oleksiak Damian Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
13. Sydorenko Aleksander Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

1. Veselovskyi Kyrylo Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
2. Ponichtera Bartosz Uniwersytet Łódzki
3. Dziarmaga Arkadiusz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
3. Garbacz Mateusz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
5. Dąbrowski Stanisław Politechnika Warszawska
5. Ryciak Eryk Uniwersytet Warszawski
7. Drzymał Paweł Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
7. Radgowski Paweł Politechnika Białostocka
9. Burzyk Oskar Uniwersytet Śląski w Katowicach
9. Ouerfelli Kerim Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
9. Szafran Łukasz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
9. Wilk Kacper Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
13. Jewtuch Konrad Politechnika Poznańska
13. Korgol Jakub Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
13. Stando Grzegorz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
13. Szeszycki Karol Politechnika Poznańska

1. Drzewiecki Tomasz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile
2. Świczerewski Adrian Politechnika Rzeszowska
3. Gniady Michał Politechnika Poznańska
3. Szuba Mikołaj Uniwersytet Warszawski
5. Knap Paweł Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie
5. Popek Łukasz Politechnika Warszawska
7. Klimek Adam Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
7. Wilk Maciej Politechnika Rzeszowska
9. Biel Dawid Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
9. Bombola Wiktor Politechnika Poznańska
9. Piekarz Kamil Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie
9. Salamon Daniel Uniwersytet Warszawski
13. Łopata Michał Uniwersytet Warszawski
13. Szczepaniak Michał Politechnika Wrocławska
13. Szuch Tomasz Politechnika Wrocławska
13. Zwoliński Adam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

1. Lysenko Oleksii Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
2. Majowski Dominik Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
3. Lusztak Bartosz Politechnika Warszawska
3. Resztak Mateusz Uniwersytet Łódzki
5. Staszczak Wojciech Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
5. Guła Mateusz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile
7. Smolik Adam Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
7. Mackiewicz Damian Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
9. Stando Paweł Politechnika Śląska w Gliwicach

1. Dudek Michał Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2. Kroc Kamil Politechnika Łódzka
3. Kroc Dominik Politechnika Łódzka
3. Pujszo Artur Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
5. Szaran Bartosz Politechnika Łódzka
5. Tworzydło Wiktor Politechnika Warszawska
7. Cieślak Patryk Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku
7. Koziołek Bartosz Uniwersytet Śląski w Katowicach
9. Ćwiek Marcin Politechnika Gdańska
9. Michalski Michał Politechnika Gdańska
9. Wiśniewski Dawid Politechnika Wrocławska
13. Frąckowiak Patryk Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
13. Sołtysiak Norbert Politechnika Łódzka
13. Słapczyński Tomasz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej